Viva impregnační sada

Pro zachování 10leté záruky od Granit Holec a jedinečných vlastností kuchyňské desky ze žuly a umělého kamene je nutné desku pravidelně čistit a impregnovat. K tomu slouží impregnační balíček VIVA – domácí použití.

Pro každodenní odstraňování běžných nečistot z kuchyňské pracovní desky používejte VIVA DAILY CLEANER – denní čistič, který nesnižuje na rozdíl od běžně používaných odmašťovadel účinnost impregnace a proto vydrží vaše pracovní deska dlouho ošetřená a v původní kráse.
Dalším krokem je pravidelná impregnace - v případě desky ze tmavých materiálů impregnujte vaší kuchyňskou desku ze žuly a umělého kamene minimálně dvakrát ročně. Desku ze světlých materiálů impregnujte čtyřikrát ročně (častější frekvence impregnace rozhodně není na závadu).

Každodenní použití:

VIVA DAILY CLEANER – denní čistič je určen pro každodenní odstraňování běžných nečistot z kuchyňské pracovní desky ošetřené vakuovou impregnací VIVA. Používejte na pracovní desky ze žuly a umělých kamenů Silestone, Trafficstone a Technistone.

Impregance (2 - 4 ročně dle povrchu):

 1. Před použitím samotné impregnace VIVA odmastěte vaší desku přípravkem VIVA IMPREGNATION STEP 1 – cleaner.
  • Před impregnací musí být deska nejméně 24 hodin bez styku s vodou (beze skvrn od vody či jiných tekutin) a zároveň zbavena prachu a nečistot.
  • Nastříkejte na povrch VIVA IMPREGNATION STEP 1 – cleaner a pomocí dodané utěrky z mikrovlákna řádně rozetřete a nechte ho alespoň 10 minut vyschnout. Poté je pracovní deska připravena na nanesení VIVA IMPREGNATION STEP 2 - impregnace.
 2. VIVA IMPREGNATION STEP 2 - impregnace
  • Nejdříve 15 – 20 kapkami namočte roztírací houbičku.
  • Pracovní plochu rozdělte na menší čtverce cca 30 x 30 cm a postupně na ně impregnaci nanášejte (doporučená dávka na velikost čtverce 30 x 30 cm je 15 – 20 kapek).
  • Impregnaci následně lehce a bez přítlaku rozetřete po celé ploše.
  • Ošetřený povrch musí být rovnoměrně rozetřen a rozleštěn dodanou houbičkou.
  • Po 10ti minutách rozleštěte přebytečnou IMPREGNACÍ VIVA dodanou utěrkou z mikrovlákna.
  • Roztírací houbičku uchovejte v igelitovém sáčku bez přístupu vzduchu, tak aby nevyschla a byla připravena pro další použití.
  • Za 24 hodin je deska připravena k bezpečnému používání a je zdravotně nezávadná

Jak objednat nové balení?

Nové balení ( i samostatné položky) vám bude v případě potřeby na vyžádání zasláno na dobírku. Objednávejte e-mailem na adrese: info@granitholec.cz

Cena impregnačního setu je 990Kč, jestliže si chcete objednat pouze denní čistič je to možné, jeho cena je 390Kč. Pozor uvedené ceny NEzahrnují poštovné a balné. Možnost osobního odběru.