DECHBEROUCÍ
MATERIÁLY

Prohlédněte si naše materiály a vyberte si, které vašemu interiéru budou slušet nejvíce.

Prohlédněte si naše materiály a vyberte si, které vašemu interiéru budou slušet nejvíce.

Fotka referencí

Každý materiál
je jedinečný

Každý materiál má své jedinečné vlastnosti. Vyberte si ten, který bude nejlépe vyhovovat vašim požadavkům a představám.

Nespoutaná
přírodní
krása žuly

Žula vám do kuchyně přinese svou neopakovatelnou přírodní krásu a jedinečné funkční vlastnosti, které zcela jistě oceníte při vaření. Se žulovou pracovní deskou se obejdete bez prkénka pro krájení a nebudete muset přemýšlet nad tím, kam odložit horký hrnec nebo rozpálenou pánev. A její údržba a čištění? Naprosto bez problémů.

Povrchová úprava

Standardně je žula dostupná s lesklou povrchovou úpravou. Velmi často i se strukturovanou úpravou zvanou patina. Existuje ale ještě celá řada dalších povrchů (satén, brus, antik a tak dále), které je možné provést pouze u některých kamenů.

Podívejte se na žulu

Neobyčejná
kresba mramoru

Mramor je ideální volbou pro podlahy, obklady stěn, krby i koupelny. Můžete si být jistí, že svou kresbou a strukturou dodá každému prostoru nádech jedinečné krásy.

Povrchová úprava

Nejčastějšími povrchovými úpravami u mramoru jsou lesklý a saténový povrch.

Podívejte se na mramor

Unikátní VZHLED
tvrzeného
kamene

Líbí se vám designové kuchyně disponující nenápadnou elegancí a skvělými užitnými vlastnostmi? Pak je pro vás tvrzený kámen tou správnou volbou. Konkrétně Technistone je tvořen z 90 % rozemletou žulou a křemenem, dále zrcadlovými a skleněnými frakcemi a malým množstvím barevných pigmentů. Kámen je vytvrzený kvalitní polyesterovou pryskyřicí. Díky tomu může svými vlastnostmi konkurovat vlastnostem žuly, kromě těch tepelných. Velkou výhodou je široká paleta barev včetně čistě bílé.

Z tvrzeného kamene můžeme nabídnout již výše zmíněný Technistone, který se vyrábí v České republice, nebo španělský Silestone.

Podívejte se na tvrzený kámen

KERAMIKA
JAKO
IDEÁLNÍ PROPOJENÍ
DESIGNU
A ODOLNOSTI

Keramika je hitem posledních let, který vám nabízí zajímavé dekory včetně věrné imitace mramoru, travertinu, betonu i kovu. Vlastnostmi je téměř srovnatelná se žulou. Můžete si objednat keramické pracovní desky i velkoformátové obklady a dlažby.

V naší nabídce můžete najít španělskou keramiku Dekton a Neolith, a také italskou keramiku Laminam.

Podívejte se na keramiku

KVALITNÍ
A NÁPADITÉ
OBKLADY
DÍKY QUARTZITU

Quartzit je ideální volbou pro obklady i výbornou alternativou kuchyňské pracovní desky místo mramoru. Získá si vás svou nádhernou kresbou, třpytivými odlesky a rozmanitostí barev. A jeho vlastnosti? Srovnatelné se žulou!

Podívejte se na quartzit

JAK NÁS
VNÍMAJÍ
ZÁKAZNÍCI?

Vždy odvádíme poctivou a spolehlivou práci. Přečtěte si, jak nás hodnotí naši zákazníci: