O SPOLEČNOSTI
GRANIT HOLEC

Naše rodina doslova žije kamenem. Milujeme naši práci a je nám odměnou vidět vaši radost z nové kuchyně, koupelny či dlažby.

Naše rodina doslova žije kamenem. Milujeme naši práci a je nám odměnou vidět vaši radost z nové kuchyně, koupelny či dlažby.

HISTORIE
SPOLEČNOSTI

Spolupracujeme s vámi téměř 80 let a byli jsme to právě my, kdo jako první uvedl na český trh žulovou kuchyňskou desku. Jsme hrdí na to, že se můžeme označit za lídra nejen tuzemského trhu, který svými zkušenostmi a znalostmi pomáháme formovat.

I přes naši dlouholetou tradici se ale nebráníme inovacím. Díky tomu v naší nabídce najdete i tvrzený kámen a keramiku, ze kterých vytváříme nádherné pracovní desky, obklady i dlažby interiérů. A nebojíme se ani nových výzev.

JACÍ JSME
A CO OD
NÁS MŮŽETE
OČEKÁVAT

Jsme zkušení v oboru

Dlouholeté zkušenosti v oboru jsou naší hlavní devízou pro to, abychom vám mohli nabídnout tu nejvyšší kvalitu a péči.

Jsme odvážní a nápadití

Nebojíme se vystoupit ze své komfortní zóny a vrhnout se do zadání, které se zdá na první pohled často nemožné. Rádi dáváme prostor novým myšlenkám a nebojíme se výzev.

Jsme starostliví

Klient a jeho spokojenost jsou pro nás na prvním místě. Proto vždy poskytujeme maximální péči a nasloucháme Vašim přáním i potřebám.

Fotka referencí

PŘIDEJTE SE
K NÁM

Staňte se členem našeho týmu a objevujte spolu s námi kouzlo kamene.

Dejte nám o sobě vědět

Nahlédněte
pod pokličku

JAK NÁS
VNÍMAJÍ
ZÁKAZNÍCI?

Vždy odvádíme poctivou a spolehlivou práci. Přečtěte si, jak nás hodnotí naši zákazníci: