Kuchyňské pracovní desky

V této sekci stránek naleznete vše co hledáte v oblasti pracovních desek do kuchyně. Stránky Vám pomohou dozvědět se více o materiálech a zvolit ten ideální pro vás, přiblíží vám možnosti opracování a v závěru se dozvíte i cenu.

7 kroků k volbě té správné desky

 1. Zamyslete se nad tím, co od desky očekáváte? (Výborné užitné vlastnosti? Přírodní kresbu? Konkrétní barvu?)
 2. Přečtěte si o jednotlivých materiálech a jejich vlastnostech, nechte se inspirovat v referencích.
 3. Podívejte se do vzorníku, jestli Vás některý materiál osloví, následně pomocí filtru zvolte materiál (žula, umělý kámen, keramika, mramor) 
 4. Vyberte spotřebiče a vrozmyslete si jak je do desky osadit a jak opracovat hranu
 5. Na home page zmáčkněte tlačítko "Chci kalkulaci" a vyplňte formulář, pokud Vám bude cokoliv nejasné, volejte a my Vám rádi pomůžeme
 6. POZOR pokud nebudete s něčím spokojeni, dejte nám o tom vědět, k materiálům existují alternativyopracování lze změnit, pokud si nedokážete vlastnosti dobře představit zašleme Vám vzorek, komunikujte s námi.
 7. Jakmile se domluvíme na finální podobě a ceně, můžete objednat.

Materiály pracovních desek

 1. Žula (doporučujeme, je krásná a má skvělé užitné vlastnosti, více zde)
 2. Umělý kámen (ideální volba do designových kuchyní, nabízí širokou plaetu barev, včetně čistě bílé, až na odolnost vůči teplotě se vyrovná žule, více zde.)
 3. Keramika (hit posledních dvou let, přináší zajímavé povrchy a imitace kovu, mramoru i betony v neuvěřitelně dobrém provedení, téměř nerozeznáte od originálu, užitné vlastnosti se vyrovnají žule, ale cenově ji přesahuje, více zde.)
 4. Mramor (materiál, který Vám do kuchyně málokdo doporučí, ale s našim speciálním povrchem Antic Castel, vybrané materiály dodáváme i do kuchyně více zde.)

Opracování 

 1. Profil (nabízíme několik variant opracování hrany, příkladem je sražená, zaoblená nebo lepená hrana, více zde.)
 2. Výřezy (pravděpodobně budete mít v kuchyni dřez s baterií a varnou desku, možná i výsuvnou zásuvku a digestoř, existuje mnoho možností jak jednotlivé příslušenství do Vaší desky zasadit, více zde.)
 3. Odkapové plochy (nabízíme nejenom drážky, ale několik variant odkapových ploch, více zde.)
 4. Údržba (přehledně jsme pro vás sepsali jak o vaši desku pečovat, zde.)