Outlet platný od 15.1.2016

Hledáte desky z přírodního i umělého kamene za výhodné ceny?  Jde o desky bez závad či poškození. Důvodem je atypický formát, který vznikl odříznutím částí desky pro předchozí zakázky, či výrobu vzorků.

Nabízené desky

V galerii níže si můžete prohlédnout rozměry, tvar i vzorky nabízených desek. Současně je u každé desky uvedena cena, za kterou si tuto desku můžete pořídit.

Nabídka platí pouze pro desky v připojené fotogalerii, pokud Vaše deska přesáhne rozměry  vybrané desky, bude se na ni vztahovat tradiční ceníková cena.

Desky nelze koupit samostatně, prodáváme je pouze s prací!

Platnost akce

Akce platí do vyprodání zásob, webové stránky jsou aktualizovány jednou týdně, proto může dojít k situaci, kdy zobrazená deska je již prodána. Pro bližší informace a cenové poptávky nás kontaktujte na adrese info@granitholec.cz

Cena

cena jednotlivých desek je vepsaná u desek ve fotogalerii níže. Ceny jsou BEZ DPH . Cena se vztahuje pouze na materiál, cenu opracování, zaměření, montáže a dopravy Vám sdělíme po zaslání Vaší poptávky na adresu info@granitholec.cz, desku můžete specifikovat i prostřednictvím našeho online specifikačního formuláře.

Věříme, že si v naší nabídce vyberete a děkujeme za Váš zájem. FH