Proces realizace Vaší objednávky

Níže Vám přiblížíme postup objednávky včetně základních informací o realizaci a platbě, včetně dodacích lhůt a fakturace, berte však prosím na vědomí, že děláme výhradně zakázkovou výrobu a proto může dojít ke stanovení individuálních podmínek, konkrétně pro Vás.

Koloběh objednávky 

specifikace zakázky → cenová nabídka → objednávka → záloha → zaměření → 2 – 3 týdny výroba → montáž → doplatek

detailně je proces popsán zde

Specifikace objednávky

Pro minimalizaci času mezi Vaší poptávkou a tvorbou ceny prosím vyplňte veškeré požadované informace, pro zjednodušení jsme pro Vás připravili online formulář.

Cenová nabídka

Připravíme Vám cenovou nabídku dle Vašich požadavků, pokud nebudete spokojeni zavolejte nám a společně najdeme řešení odpovídající Vašim požadavkům i rozpočtu, nabízíme desítky materiálů i opracování, takže vždy je prostor pro alternativu.

Objednávka

Jakmile se dohodneme na ceně, tak prosíme o zaslání zvávazné objednávky a to formou vyplněného a podepsaného dokumentu a přiložení finální cenové nabídky nebo alespon emailu s explicitním textem "objednávám" poslední verzí kalkulace a fakturačními údaji, současně prosím sdělte termín, kdy bude zakázka k zaměření a kdy požadujete montáž.

objednavka ke stazeni

Záloha

Na základě objednávky do druhého dne zasíláme zálohovou fakturu ve výši 65 % ceny. (v případě stavební zakázky jsou požadovány 2 zálohy, 1. ve výši 50 % po podpisu smlouvy, 2. po dodání materiálu na stavbu ve výši 35 %)

Zaměření

Po zaplacení zálohy pošleme technika, který provede zaměření. Na zaměření prosím mějte veškeré příslušenství na místě (dřez, varná deska, baterie atd) a odsouhlasenou a naceněnou finální verzi, pokud zvažujete jakékoliv změny (materiálu, opracování, rozsahu) u zaměření, je nutné, aby na místě byla přítomna rozhodná osoba a technikovi změny závazně odsouhlasila a podepsala.

Dodací lhůta

Doba 2-3 týdnů se počítá od zaměření a zaplacení zálohy. Pozor, v případě změn po zaměření začíná doba realizace dnem finálního odsouhlasení výrobní dokumentace. U stavebních zakázek se doba realizace odvíjí od rozsahu zakázky a dostupnosti zvoleného materiálu, finální délka realizace je stanovena ve smlouvě o dílo a odsouhlasena oběma stranami.

Montáž a doprava

Zakázky standardně dodáváme se zaměřením, montáží a dopravou, je však možno dojednat pouze výrobu EX WORK! Pozor při realizaci na základě dodané výrobní dokumentace garantujeme výrobu dle dokumentace, případné chyby v zaměření či montáži nemohou být předmětem reklamace.

Doplatek

Po realizaci při předání díla obdržíte fakturu. Splatnost je hotově v den realizace. Pro stálé partnery (3 a více společných realizací) je možné vystavit fakturu se splatností 14 dní.