Interiéry

Obklady krbů

Krb je dominantou interiéru a my vám nabízíme zhotovení jeho obkladů z mramoru travertinu a žuly. Rozhodně nedoporučujeme na obložení krbu použít umělý kámen, jelikož vysoká teplota může narušit barvu a povrch obkladu.

Dlažba a obklady stěn

Stejně jako u koupelen, skládáme dlažbu i obklady zpět do původní kresby kameny tak, aby byly u zdi zakončeny celým formátem. Důsledně dbáme na to, aby pokládkou a využitím velkých formátům dlaždic vynikla přirozená krása přírodního kamene. Z materiálů vám nabízíme žulu, mramor, travertin a umělý kámen.

Schody do interiéru & exteriéru

Designové interiérové schody přesně podle vašeho přání vyrobíme ze žuly, mramoru, travertinu a umělého kamene v povrchové úpravě lesk. V případě venkovních schodů můžete zvolit také pískovec, ale rozhodně nedoporučujeme umělý kámen, který ve styku s UV zářením změní barvu a vybledne.

Barové pulty

V 97 % zakázek barový pult přirozeně navazuje na kuchyňskou linku. Barové pulty si obdobně jako kuchyňské desky můžete objednat ze stejných materiálů a ve stejných povrchových úpravách jako kuchyňské desky. Dnes již samozřejmostí je možnost objednání vyhřívaného barového pultu, který zcela jistě zvýší komfort posezení a to zejména v zimních měsících.

Parapety do interiéru & exteriéru

Parapety dotvářejí vzhled oken. V případě interiérových parapetů je zhotovujeme ze žuly, mramoru, travertinu a umělého kamene v lesklé povrchové úpravě. Můžete je zvolit i v patinovaném provedení. V případě venkovních parapetů nedoporučujeme užití umělého kamene, který ve styku s UV zářením změní barvu a vybledne.