Výdejové žulové pulty

Nerez a kámen jsou nadčasová, krásná, funkční a zcela hygienická kombinace pro velké zaměstnanecké jídelny. Top produkt ve velkokuchyňských provozech, jedná se o finální tečku celého kulinářského umění " Naservírovat dobré jídlo v krásném a funkčním prostředí "......umíme :-)

Mám rád funkční věci, ale musí být  krásné. "Filip Holec"

Bohužel u nás převládá stále jen samotný nerez, na západ od našich hranic již pochopili, že se vyplatí udělat gastro provoz na straně zákaznika z kamene s nerezovými vloženými pasy pro pojezd tácu. Nezničitelna kombinace.

4 důvody proč s námi spolupracovat

  1. Rychlost (máme 4 CNC obráběcí stroje a umíme velice rychle zpracovat dokumentaci v DWG či DFX formátu)
  2. Kvalita (pokud je potřeba vybíráme materiál osobně v Itálii, Německu či Rakousku, vyrábíme na sofistikovaných strojích a pečlivě balíme. Všechny naše dosavadní realizace byly v Německu, takže umíme plnit přísné normy)
  3. Práce na klíč (umíme zaměřit, vyrobit i namontovat, nebo dodat pouze to co potřebujete)
  4. Zkušenosti (svoji práci děláme na 100 %, ale navíc dokážeme předvídat možné problémy v přepravě, montáži, opracování či při provozu, vyrobíme i poradíme)

Reference

Dělali jsme několik zakázek ve spolupráci se společností Nerrox v Německu, poslední realizace byly výdejní pulty v továrně HILTI, ostatní realizace si můžete prohlédnout zde.

TIP: Výdejové pulty v kombinaci nerezu a přírodní černé lesklé žuly, či s bílým umělým kamenem Technistone / Silestone splní obé.